Kocham śniadania!

Kocham śniadania!

Pancakes

Pancakes
Vegerun

Pancakes

Pancakes
Vegerun

Pancakes

Pancakes

Pancakes

Pancakes

czwartek, 23 czerwca 2016

Daktyle!!!

Ci co mnie znają wiedzą, że świeże daktyle to mój ulubiony owoc. Potrafię zjeść ich chyba z 2-3kg na raz :D Uwielbiam ich smak, konsystencje i to, że zaspakajają u mnie ochotę na słodki smak. Tak jest od kilku lat. Pierwszy raz spróbowałam je chyba z 8lat temu kiedy to były jeszcze trudno dostępne w Polsce. To była miłosć od 1 wejrzenia!!!!!! Wiedziałam, że zagoszczą u mnie na zawsze :)
Prócz smaku w daktylach znajdziemy całą masę witamin i minerałów. To wspaniała przekąska dla osób aktywnych i ceniących sobie zdrowie.

Zawsze zamawiam je z mojej ulubionej firmy i wkrótce będę miała dla Was niespodziankę :)
Chcecie dowiedzieć się więcej? Zajrzyjcie na stronę http://www.najlepszedaktyle.pl/ Znajdziecie tam szeroki wybór świezych daktyli i nie tylko. To wspaniały sklep gwaratnujący towar najlepszej jakości.

Jeśli macie problem z napadaami na słodycze to daktyle będa dla Was ratunkiem!! Chcecie zacząć biegać długie dystanse? Daktyle dadza Wam moc!! A może szukacie nowych smaków?Każdy powód jest dobry by spróbować świeżych daktyli:))1 komentarz:

  1. Obłęd! Nigdzie nie jadłam tak dobrych daktyli, jak właśnie w Izraelu :D jak się cieszę, że trafiłam na Twój post! Będę zamawiać! :)

    OdpowiedzUsuń