Kocham śniadania!

Kocham śniadania!

Pancakes

Pancakes
Vegerun

Pancakes

Pancakes
Vegerun

Pancakes

Pancakes

Pancakes

Pancakes

poniedziałek, 27 czerwca 2016

Zdrowe słodycze?!!!

Jeszcze kilka lat temu samo sformułowanie zdrowe słodycze mogło wydawać się dziwne. W dzisiejszych czasach już nikogo nie dziwią takie produkty. Całkiem niedawno udało mi się spróbować wspaniałych i bardzo zdrowych pyszności. Mowa tu o Raw&Happy

Co to takiego?Zaglądajcie tu: http://www.rawandhappy.eu/ i poznajcie gamę słodyczy , które wręcz wypada jeść:) Zero wyrzutów sumienia, zero zbędnych dodatków. Dla mnie to pełnowartościowa przekąska lub w większej ilości posiłek. Najczęściej sięgam po nie na śniadanie gdy nie mam czasu na przygotowywanie czegoś bardziej skomplikowanego. W paczce otrzymanej od firmy znalazły się rzeczy widoczne na zdjęciu. Wszystko jest wegańskie, prócz gryczanek miodowych, które oddam mężowi;)
Idealne produkty dla łasuchów!!Czego chcieć więcej? Jeśli jeszcze nie próbowaliście nic z tego dużo tracicie. Smak jest wspaniały, dla mnie 10/10!!!

Polecam szczerze!!!!!

Jaka jest misja firmy?"Naszą misją jest dostarczanie Wam zdrowych, nisko przetworzonych i wysokowartościowych produktów, stworzonych z najwyższej jakości ekologicznych składników.

Udowadniamy, że to co zdrowe, może być
również smaczne. Wydobywamy z natury
wszystko co najlepsze, współpracując z nią
i tworząc dla Was pełnowartościowe produkty.

Od przyjaciół dla przyjaciół :)"


Czyż to nie brzmi zachęcająco?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz